.
Koľko si želáte požičať?
-
+
Na ako dlho potrebujete pôžičku?
-
+
Pôžička
plus
Poplatok
image
Vrátite
Splatnosť
ZAREGISTRUJ SA
Nezáväzne a zadarmo
Toli.sk s.r.o. je podľa zákona č. 129/2010 Z. z. registrovaná v registri veriteľov NBS. RPMN 0%

Prečo my

Bezplatná a rýchla žiadosÅ¥ o pôžičku, bezproblémové schválenie všetkých zamestnaných uchádzačov

- o pôžičku žiadate online, nikde nemusíte telefonovaÅ¥, nikomu sa prosiÅ¥, nič nemusíte faxovaÅ¥. Všetko je zadarmo, Vy nič neriskujete a pokiaľ spĺňate naše základné podmienky (vek nad 18 rokov, pracovný pomer, bankový účet a požadované doklady), my Vám pôžičku radi schválime.

Flexibilné požičiavanie

- peniaze si môžete požičaÅ¥ na 15, alebo 30 dní od 50 Eur až do výšky 500 Eur.

Peniaze ešte v ten istý deň

- ak si podáte žiadosÅ¥ o pôžičku počas našej pracovnej doby (pracujeme aj vo večerných hodinách až do polnoci), my Vám po overení Vášho účtu a schválení pôžičky pošleme peniaze ihneď, čo pre viac ako 70% našich klientov znamená príjem peňazí ešte v ten istý deň, pretože máme bankové účty v piatich najväčších bankách.

Opakovaný klient, automatické schválenie pôžičky a odoslanie financií už v priebehu minút, automatické navýšenie limitov

- niet nad stálych a spoľahlivých zákazníkov. Ako prejav našej vďaky si budete môcÅ¥ zakaždým požičaÅ¥ viac a viac, až do výšky 500€. Vašu žiadosÅ¥ o ďalšiu pôžičku môžete dopredu považovaÅ¥ za vybavenú a peniaze budú vo väčšine prípadov na ceste k Vám už v priebehu niekoľkých minút.

Pôžičky aj cez sms

- ďalšia služba pre overených klientov. Vy nám pošlete sms, my Vám pošleme peniaze. ÄŒi už ste uprostred dňa v obchodnom centre, alebo večer v bare, peniaze môžete maÅ¥ za 20 minút na účte.

MožnosÅ¥ predĺženia pôžičky

- mešká Váš zamestnávateľ s výplatou? Prišli ďalšie nečakané výdavky? Nezúfajte! Nepoženieme na Vás hordu právnikov. Kedykoľvek môžete požiadaÅ¥ o predĺženie pôžičky a dohodnúÅ¥ si s nami posunutie dátumu splatnosti pôžičky.

Novinka! ÄŒiastočné splatenie pôžičky pri jej predĺžení

- od septembra 2013 naša spoločnosÅ¥ ako prvá prináša zákazníkom plne automatizovanú možnosÅ¥ splatenia časti pôžičky pri jej predĺžení. Nenútime zákazníkov stále dookola si predlžovaÅ¥ tú istú sumu a ocitnúÅ¥ sa tak v začarovanom kruhu. U nás má každý klient možnosÅ¥ pri predĺžení splatiÅ¥ aj ľubovoľnú sumu z dlžnej čiastky a ušetriÅ¥ na ďalších poplatkoch za predĺženie pôžičky a v konečnom dôsledku takto dlžnú sumu postupne splatiÅ¥.

Zabezpečené spojenie
SSL Cerficate
Čo je to SSL?
Poslední žiadatelia
> Peter Č. - 400 €
> Dalibor J. - 100 €
> Matej V. - 100 €
> Ľubomír Z. - 200 €
> Andrea I. - 450 €
Facebook
Všetky práva vyhradené. Onlinepenazenka.sk © 2013