.
Koľko si želáte požičať?
-
+
Na ako dlho potrebujete pôžičku?
-
+
Pôžička
plus
Poplatok
image
Vrátite
Splatnosť
ZAREGISTRUJ SA
Nezáväzne a zadarmo
Toli.sk s.r.o. je podľa zákona č. 129/2010 Z. z. registrovaná v registri veriteľov NBS. RPMN 0%

Referencie

 

Jana M., Detva
Ste úžasná spoločnosÅ¥, naozaj som sa v dnešnej dobe s takým ústretovým prístupom k zákazníkovi ešte nestretla.


Marek ÄŽ., Nitra
Za váš prístup a ochotu a hlavne pochopenie nebudem nikdy váhaÅ¥ vaše služby využiÅ¥ opäÅ¥, keď by som potreboval a určite vás aj budem odporúčaÅ¥.


Marcel K., Liptovský Mikuláš
U nás v práci viacerí využívajú online peňaženku, tak som sa vlastne o vás dozvedel aj ja, od kolegov. Bohužiaľ náš zamestnávateľ prestal poskytovaÅ¥ zálohy a peniaze, na ktoré sme boli pred výplatou zvyknutí, zrazu chýbajú. Ja osobne sa snažím požičiavaÅ¥ si čo najmenej a páči sa mi, že si môžem navoliÅ¥ len toľko, koľko ja chcem.


Vierka L., Žilina
Našla som váš leták v schránke, normálne by skončil v koši s ostatnými, lenže ste ich hádzali do schránok práve v deň, ked mi môj syn oznámil, že potrebuje zaplatiÅ¥ školský výlet a peniaze museli daÅ¥ v priebehu toho istého týždňa! Ako vysvetlíte dieÅ¥aÅ¥u, že na účte nemáte nič a po výplate bude už neskoro? Týmto vám veľmi pekne ďakujem, peniaze som mala ešte v ten istý deň poobede, doteraz tomu neverím :-)


Milan Č., Bratislava
Dobrý deň, ja len toľko, že mňa osobne najviac zaujala tá jednoduchosÅ¥ okolo celej záležitosti. Som váš overený klient a viem, že ak budem potrebovaÅ¥ peniaze, stači sa mi nalogovaÅ¥ na vašu webku (mimochodom super dizajn), odklepnúÅ¥ si pôžičku a už len čakaÅ¥, kedy mi peniaze nabehnú na účet. Fakt bomba!

Všetky naše referencie sú skutočné ohlasy klientov. Ak ste aj Vy spokojný s našimi službami, prosím pošlite nám pár viet na náš e-mail podpora@onlinepenazenka.sk a my ich radi zverejníme v tejto sekcii. ÄŽakujeme.

Zabezpečené spojenie
SSL Cerficate
Čo je to SSL?
Poslední žiadatelia
> Dalibor J. - 100 €
> Matej V. - 100 €
> Ľubomír Z. - 200 €
> Andrea I. - 450 €
> Tomáš D. - 150 €
Facebook
Všetky práva vyhradené. Onlinepenazenka.sk © 2013